Fuat Avni kim?

Herkesin merak ettiği Fuat Avni'yi Karşı Gazetesi'nden Romina Özipekçi yazdı


Ne bileyim ben kim!
Merak ediyor muyum?

Hem de nasıııl...

Kim etmiyor ki?

Hükümetin başı dahil herkes çıldırmış vaziyette bu Twitter hesabının arkasındaki kişiyi arıyor... Ayağı yere basmayan bir kaç “Bulduk bulduk!” iddiası atıldı ama bunlardan ‘en önemlisinin’ geçmiş tape’lerin birinde, danışman Varank ve Junior Gökçek arasında adı geçen ve ‘kollanması’ istenen bir ‘gazeteci’den geldiğini görünce varın siz inanın bu “Bulduk bulduk” lara!

Bunlar “Bulduk” diyor, adam yasaklanan Twitter üzerinden yazdıkça yazıyor! 

Hem de nasıl yazmak, sanırsın Erdoğan’ı en gizli toplantılarından 15 saniye önce çıkmışta, olan biten tüm ruh hallerini, tüm katakullileri şakır şukur yazıyor!

Şimdi zihinler tüm danışmanları tarıyor elbet... Sadece danışmanları da değil Erdoğan’a yakın markaj kim varsa herkes zan altında!

Valla adam tutturuyor tutturamıyor ama her seferinde “Korkma, titre!” diye final  yapıyor. Ciddi paranoid bir atmosfer! Brrrr...

Her şeyin bu kadar rezilleştiği artık bakanlarla bile sanal yollardan ense-tokat ilişkilerinin kurulduğu, çoğunluk hükümet vekilinin mahallenin şamar oğlanı kıvamına getirildiği bir dönemde, elbette ki siyasi ahlak ve kaliteden söz edemeyeceğim ama bu sanal/gerçek olduğu bilinmez karakter belli ki ‘korkutup titretiyor!’

Benim en büyük korkum, bu kadar yakın takip mesafesinden yazdığını söyleyen bu karakterin, zamanı geldiğinde ‘yeşil’ gibi “Ula var mı? Yok mu?”, “Öldü mü? kaldı mı?” sorularıyla bir 20 senemizi daha oyalama potansiyeli!

Romina Özipekçi'nin yazısının tamamı Karşı Gazete'de 
:

:

:

:

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

KARŞI VİDEO