Gündem:
Fuat Avni kim?


Ne bileyim ben kim!
Merak ediyor muyum?

Hem de nasıııl...

Kim etmiyor ki?

Hükümetin başı dahil herkes çıldırmış vaziyette bu Twitter hesabının arkasındaki kişiyi arıyor... Ayağı yere basmayan bir kaç “Bulduk bulduk!” iddiası atıldı ama bunlardan ‘en önemlisinin’ geçmiş tape’lerin birinde, danışman Varank ve Junior Gökçek arasında adı geçen ve ‘kollanması’ istenen bir ‘gazeteci’den geldiğini görünce varın siz inanın bu “Bulduk bulduk” lara!

Bunlar “Bulduk” diyor, adam yasaklanan Twitter üzerinden yazdıkça yazıyor! 

Hem de nasıl yazmak, sanırsın Erdoğan’ı en gizli toplantılarından 15 saniye önce çıkmışta, olan biten tüm ruh hallerini, tüm katakullileri şakır şukur yazıyor!

Şimdi zihinler tüm danışmanları tarıyor elbet... Sadece danışmanları da değil Erdoğan’a yakın markaj kim varsa herkes zan altında!

Valla adam tutturuyor tutturamıyor ama her seferinde “Korkma, titre!” diye final  yapıyor. Ciddi paranoid bir atmosfer! Brrrr...

Her şeyin bu kadar rezilleştiği artık bakanlarla bile sanal yollardan ense-tokat ilişkilerinin kurulduğu, çoğunluk hükümet vekilinin mahallenin şamar oğlanı kıvamına getirildiği bir dönemde, elbette ki siyasi ahlak ve kaliteden söz edemeyeceğim ama bu sanal/gerçek olduğu bilinmez karakter belli ki ‘korkutup titretiyor!’

Benim en büyük korkum, bu kadar yakın takip mesafesinden yazdığını söyleyen bu karakterin, zamanı geldiğinde ‘yeşil’ gibi “Ula var mı? Yok mu?”, “Öldü mü? kaldı mı?” sorularıyla bir 20 senemizi daha oyalama potansiyeli!

Romina Özipekçi'nin yazısının tamamı Karşı Gazete'de 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
berna ygt 6 ay önce

yasak zihindedir zihniyettedir fuat avniyi selamlıyorum topuk selamı çakıyorum devam et fuatavni seni milyonlarca insan takip ediyor

Misafir Avatar
The 7 ay önce

cemaatin telf. ve ortam dinlemelerinden suç unsuru olmayan bilgileri sanki ben senin nefesin kadar yakınındayım imajı vererek paranoya havası yaratıp akp içinde çözülmeleri hedefleyen birbirlerine düşürmeye yönelik olan hesap.

Avatar
özgürdünya 7 ay önce

tek bir kişi olduğunu düşünmüyorum ben. birkaç kişi bildiklerini döküyor ortalığa. bu kadar yakınında olup dakika başı twit atacak değil ya.

Avatar
fuatavni 7 ay önce

fuat avni benim!

Misafir Avatar
vatandaşın biri işte 7 ay önce

erdoğan şizofreniymiş yazanın da o olduğu çıkıyomuş hahahah la herşeyi beklerim artık ben bu adamdan olurmu olur hee

Misafir Avatar
recep degil 7 ay önce

Benim tahminim yazilari yazan yurtdisinda.Erdogan in yakinindaki buna bildiriyor o da yaziyor.

İstanbul'un göbeğinde IŞİD eylemi!
Galatasaray Lisesi önünde saat 20.30 sıralarında toplanan Özgür-Der, İmkan-Der ve Öncü Nesil Derneği...

Haberi Oku